צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת

אודות

ברוכים הבאים לאתר של חברת IPAY

חברת IPAY מספקת פתרונות לכיבוד מגוון רחב של אמצעי תשלום וניהול נקודות מכירה במגזר העסקי. אנו מהווים זרוע שיווק וההפצה של של CASIO בישראל לתחום קופות רושמות, וחברת CASTLES לתחום מסופונים לכיבוד כרטיסי אשראי. מוצרינו מתוכננים לעבודה אמינה ומיישמים בתוכם עשרות שנות ניסיון בעולם, ליצירת תכונות מתקדמות ותפעול נוח.

על תשתית קו המוצרים המוביל של חברת CASIO וחברת CASTLES חברתנו משווקת מגוון פתרונות מותאמים לצרכים השונים של כל בית עסק. אנו מעמידים קו מוצרים אמינים שנותנים מענה מקיף ואיכותי לתעשיית מזון מהיר, בתי קפה, מסעדות, חנויות אופנה, חנויות נוחות, עסקים ניידים, עוסקים זעירים.

מאחורי עמדות המפתח של חברת IPAY, צבורים להן עשרות שנות ניסיון בתחום הפיתוח השירות והבנת הצרכים הדרושים לך בבית העסק. השילוב של הניסיון הצבור הרצון והידע שלנו בקו המוצרים האיכותי של החברה  יוצרים יחדיו שילוב מצוין עבורך כלקוח.  

מטרתנו היא להקשיב לצרכיך כלקוח ולהעניק לך את הפתרון הטוב ביותר

חברת IPAY פרסה והתקינה  מעל ל 10,000 מסופים, קופות רושמות ועמדות מכירה ממוחשבות  שסולקים כרטיסי אשראי במגוון רחב של עסקים בשוק המקומי. אנו מעמידים לרשות קהל הלקוחות של החברה, מערך שירות ותמיכה טלפוני שמספק מענה אנושי ומקצועי  לכל פנייה ומגובה במקרה הצורך בטכנאי שירות בפיזור כלל ארצי.

כל דגמי המסופים שאנו מפיצים כיום בשוק המקומי, הינם מהקו המוביל בשוק העולמי בתכונות תפעוליות ועמידה בתקנים בינלאומיים ומקומיים מחמירים. לכלל המסופים שאנו משווקים קיימת אפשרות של חיבור למתג אשראי מרוחק לטובת ניהול ומעקב יעיל של העסקאות במסוף. מוצרינו עומדים בדרישות אישורי PCI PED ו- EMV שיאפשרו להם להיות מותאמים לעבודה בעידן המעבר לסליקה של כרטיסי אשראי חכמים בשוק המקומי.