צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
בלוג

טיפים לפתיחת מסעדה חדשה

טיפים לפתיחת מסעדה חדשה

אם אתה בעל מסעדה בוודאי חשובה לך שביעות רצונם של הלקוחות הסועדים וכן של העובדים. כיצד ציוד איכותי יכול לעזור לך בזה? אם הקמת מסעדה וחשוב לך להפוך אותה לשם דבר, אתה צריך ללמוד את הדרכים כיצד עושים זאת. כבעל מסעדה חשוב לך לשמור על העסק שלך, לא רק במצב הישרדותי של פעילות אלא להפוך אותו למשגשג, יוקרתי ונחשק שיביא אתו לקוחות גם ממקומות מרוחקים שירצו לשבת, ליהנות מזמן איכות מפנק, מאוכל טוב ומאווירה נעימה. בנוסף חשוב לך גם לשמור על העובדים שלך שבעי רצון ומרוצים שייהנו לבוא לעבודה, ירגישו יעילים ומוערכים  ויעשו את מלאכתם נאמנה.

איך ציוד למסעדות קשור לזה?

אספקה קבועה של ציוד למסעדות המיועד לתפעולה ולתפקודה השוטף של המסעדה הוא הא' ב' ליצירת תנאים טובים ונעימים עבור הסועדים והעובדים. ציוד טוב ואיכותי מאפשר התנהלות נוחה, מהירה ויעילה בכל מה שקשור לתחזוקה שוטפת של המסעדה.

חומרי הניקוי

חומרי ניקוי חזקים וטובים מאפשרים ניקיון איכותי ששומר על מראה הגייני בחדרי השירותים של המסעדה וכן במטבח. סבוני כלים ותכשירים אחרים המקלים על העבודה במטבח תורמים לחיסכון זמן וכוח אדם.

מתקני נייר וטואלטיקה

מתקנים דקורטיביים המוצבים בחדרי השירותים מוסיפים גם הם לאווירת הניקיון וההיגיינה הכללית השוררת במקום, הם גם עוזרים בפועל לתחזוקה הכללית בכך שמאפשרים אחסון של גלילי נייר המיועדים לצורכי היגיינה וניקיון לשימוש לקוחות המסעדה.

כלים חד פעמיים ופתרונות אריזה

הכלים החד פעמיים אותם אנו מספקים כוללים פתרונות אריזה שונים, המקלים מאוד על חיי העובדים בכך שמאפשרים להם התנהלות זריזה במטבח בכל הקשור לאחסון מזון ולאריזתו.
ברשותנו קיימים עוד מוצרים וציוד למסעדות שיעזרו לך לשמור על תפקוד תקין ואיכותי של המסעדה שלך.

לקבלת פרטים נוספים באתר: http://www.starprofessional.co.il/