צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
בלוג

כך תוכלו לייעל את העסק שלכם

כך תוכלו לייעל את העסק שלכם

ייעול העסק הפך בשנים האחרונות לאומנות בקרב בעלי עסקים ומנהלים, שתמיד מחפשים את החידושים הטכנולוגיים הבאים שיסייעו בשיפור השירות, חיסכון בזמנים ופיתוח עובדים. כיום, יש לא מעט שיטות שמאפשרות לעסקים להתייעל ולעקוב אחרי ההוצאות וההכנסות שלהם.

עבור בעלי עסקים כגון מסעדות, בתי קפה וחנויות, בשנים האחרונות יש שדרוג משמעותי בכל הנוגע לטכנולוגיית סליקה וגבייה. מדובר בקופות ממוחשבות, מסופוני סליקה חכמים ובטוחים ועוד. כל אלה מקלים מאוד על תהליך הגבייה וההתמודדות של בעלי עסקים וחנויות עם כספים וחיוב לקוחות.

זקוקים לשירותי גבייה מתקדמים? חברת IPAY מספקת מגוון פתרונות סליקה לבתי עסק, משרדים וחנויות, דוגמת קופות רושמות וממוחשבות, טכנולוגיית סליקת כרטיסי אשראי, סליקה בענן לאתרים, מסופונים ועוד. אז אם נושא הסליקה הוא התפתחות אחת המסייעת לעסקים לנצל את הטכנולוגיה הדיגיטלית לייעול החברה, מה עוד אפשר לציין?

שעוני נוכחות לעובדים

ובכן, מה לגבי שעוני נוכחות לעובדים? שעונים אלה כיום נפוצים כמעט בכל ארגון במטרה לאפשר למנהלים ולמנכ"לים לעקוב בצורה יעילה אחרי שעות העבודה של אנשיהם. כיום, עידן הסמארטפונים מאפשר לבעלי עסקים לעקוב גם אחרי העובדים בשטח באמצעות אפליקציות של שעוני נוכחות, כאשר באחריות העובד לסמן מתי הוא בעבודה ומתי הוא מסיים.

במקביל, כאשר מחפשים שעון נוכחות שיהיה בין כתלי המשרד, גם כאן יש לבעלי עסקים ומנהלים התלבטות. כיום למנהלים רבים יש חיבה לנושא של שעונים ביומטריים המופעלים בטביעת אצבע, אך יש עדיין גם עסקים שמעוניינים שהעובדים "יעבירו כרטיס", כמאמר הקלישאה. אגב, אנחנו רואים תופעה משולבת בבנייני משרדים חדישים, כאשר הכניסה למשרד ולמתחם נעשית באמצעות כרטיס מגנטי, בעוד במשרדים יש החתמת כניסה באמצעות שעון נוכחות ביומטרי.

בנוסף, יש עוד שיטות עליהן נרחיב בעתיד, דוגמת עבודה עם מענה אנושי לעסקים, עבודה עם פרילנסרים, רכישת ריהוט משרדי יוקרתי, אך לא יקר ועוד.