צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
בלוג

כל מקום זקוק למצלמות אבטחה

כל מקום זקוק למצלמות אבטחה

במציאות כמו של היום כל מקום זקוק למצלמות אבטחה. כשרף האלימות והגניבות הופך גבוה יותר מיום ליום, חובה עלינו להצטייד בכמה שיותר מכשור וציוד שיאפשר לנו להתגונן מפני נזקים אלו או לחילופין למצוא דרך להשיב מענה למי שטוען דבר נגדנו.

מצלמות אבטחה בחנויות

מצער מאוד לראות שבעל עסק מעלה תמונה לרשת הפייסבוק של גנב אך בגלל שהתפשר על מצלמת אבטחה זולה התוצאה לא חדה וכמעט שלא אפשר להבחין בגנב. ישנו עוד מקרה שבו מצלמות אבטחה לא מועילות וזה כאשר מישהו שאינו מומחה בתחום מתקין אותם, אז בדרך כלל הוא לא חושב על המיקום הנכון ולא מכיר את השיטות של הגנבים להתחמק מהמצלמה. מתקין חכם יודע כיצד להתקין את המצלמה כך שהיא גם תרתיע וגם לא יוכלו להתחמק ממנה וזוויות הצילום יהיו מספיק טובות.

מצלמות אבטחה לאנשים מבוגרים

בוודאי יצא לכם לשמוע על מקרים בהם היה אלימות כלפי אנשים מבוגרים או סיעודיים. אנחנו תמיד מזדעזעים כאשר אנו שומעים על מקרים בהם אנשים שאינם מסוגלים להגן על עצמם נפגעים על ידי מישהו המנצל את כוחו עליהם כגון סייעת שהייתה אמורה לעמוד להם לעזר. גם אם המקרה הזה קרה פעם אחת, ניתן אמנם להבין כי אי אפשר להיות לחקור כליות ולב ואנשים יכולים לעשות רושם חיובי למרות היותם מפלצות אדם, אך אין סיבה שזאת תהיה אלימות מתמשכת. לשם כך מצלמות אבטחה נותנות מענה אידיאלי ומאפשרות לקרובי המשפחה ואוהביהם לשמור על יקיריהם מרחוק ולצפות כל הזמן במתחרש בזמן אמת ולהיות ערני לכל תרחיש לא ראוי. כואב לראות את הילדים והמשפחה אחר כך בוכים שלא דאגו מספיק להוריהם.

מצלמות אבטחה לילדים

כאשר אתם משאירים את ילדכם לבד בבית, גם אם הם נערים, חשוב שתפקחו עין עליהם, האם הם שוכחים משהו על הגז, איך הם מתנהגים בבית, אם מישהו זר נכנס הביתה. כל אלו חשובים מאוד להגנה עליהם. במקרים אלו מצלמות אבטחה המשדרות און ליין יאפשרו לכם להישאר בעבודה בשקט ובנחת בזמן שאתם למעשה משגיחים על ילדכם מרחוק.