צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
בלוג

מכשירי התשלום שיחסכו לכל בעל עסק זמן רב בבנק

מכשירי התשלום שיחסכו לכל בעל עסק זמן רב בבנק

כאשר אתם פותחים עסק חשוב להקדיש מחשבה לאמצעי התשלום בהם תשתמשו, כדי לענות על צרכיו של העסק, כמו גם על צרכיהם של הלקוחות. בחירת אמצעי התשלום חשובה גם מההיבט של ניהול תזרים המזומנים של העסק בצורה יעילה, כאשר אמצעי התשלום שתבחרו ישפיעו על מכשירי התשלום שישמשו אתכם.

לפניכם מכשירי התשלום שיחסכו לכם זמן רב ויהפכו את ההתנהלות הכלכלית למיטבית:

קופה רושמת

ניהול מסודר ונכון של הכנסות והוצאות העסק זו חובה המוטלת על כל עסק, גדול כקטן, כאשר החוק מגדיר כיצד יש לעשות זאת בצורה נכונה. אם בעבר הניהול היה ידני, כיום ישנן אפשרויות אוטומטיות אשר הופכות את ההתנהלות להרבה יותר פשוטה ויעילה. הקופה הרושמת המתקדמת מציעה הרבה יותר מתיעוד עסקאות והנפקת קבלות, היא עוקבת אחר תקבולים מכל סוג, המלאי של החנות, שעון הנוכחות של העובדים ועוד. כאשר כל פן של העסק נמצא תחת בקרה ומנוהל ביד רמה באמצעות מכשיר אחד, אתם חוסכים בזמן יקר וזוכים להתנהל בצורה טובה, חכמה ויעילה יותר מול הבנק.

סורק שיקים

במקום ללכת אל הבנק מדי יום ביומו כדי להפקיד את הצ'קים שקיבלתם מלקוחות, תוכלו להתחדש בסורק שיקים מתקדם. סורק שיקים מציע פתרון הפקדת שיקים אלקטרוני על ידי קורא שיקים ייחודי. מכשיר זה חוסך בטעויות אנוש, עוזר לבדוק חשבונות מוגבלים בזמן אמת ומציע פתרונות חכמים נוספים כמו למשל סליקה, קלט וקריאה, מיון, הדפסה, סריקה, פיענוח ועיבוד מסמכים, שוברים וכרטיסים ועוד מגוון של פתרונות יעילים וטובים לעסקים.

סליקת כרטיסי אשראי

עסקאות תשלומים הן חלק בלתי נפרד מכל עסק מודרני, כאשר כיום בפני עסקים עומדות דרכים חדשות לביצוע עסקאות, דרכים אשר מהוות תחליף לשיטות תשלום אחרות כמו שטרות חוב או המחאות. מכשירי סליקת כרטיסי אשראי מגדילים את טווח אפשרויות התשלום ומציעים מגוון יישומים במקביל. בנוסף הם עומדים בתנאי אבטחה מחמירים ושומרים על דיסקרטיות מרבית. מכשירים מתקדמים של סליקת כרטיסי אשראי מונעים מכם את הצורך ללכת לבנק ולהפקיד שיקים או מזומנים, בנוסף הם מספקים מענה זמין ונוח לצרכנים.

מיון שטרות

ישנם מכשירי תשלום מאוד יעילים אשר הופכים את ההתנהלות הכלכלית לאופטימלית. אם התחדשתם בסורק שיקים מתקדם וחוויתם את היתרונות, וודאי שלא תרצו לפסוח גם על מכונה למיון שטרות. מכונות מקצועיות מאוד יעילות ויש להן יכולות מיון מגוונות. יש להן מספר תאי הזנה גדולים, מערכות חיישנים מתקדמות והן יכולות לבצע מיון וטיוב שטרות בתפוקה גבוהה. כך אינכם צריכים לספור ולמיין את השטרות בעצמכם לפני שאתם הולכים לביקור הקבוע בבנק.