צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
שירותים

מכשירי סליקה

מכשירי סליקה

מכשירי סליקה לעסקים – רק ב-I PAY!

כרטיסי אשראי הפכו בשנים האחרונות לאמצעי התשלום הנוח והשימושי ביותר עבור לקוחות רבים, בכל התחומים. כיום, כל בעל עסק המכבד את עצמו ואת לקוחותיו, מאפשר להם להשתמש באמצעי תשלום מגוונים ובעיקר בכרטיסי אשראי. חברת I PAY מציעה לכל עסק מכשירי סליקה מקצועיים, בהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים של כל עסק וחנות.

מהם מכשירי סליקה

מכשיר סליקה הם מכשירים אשר מאפשרים לבעל העסק להעביר את כרטיסי האשראי של הלקוחות שלו ולהעביר אליו באמצעות חברות האשראי את סכומי הכסף המגיעים לו מן הלקוחות הללו. מכשירי סליקה מקצועיים מאפשרים עבודה פשוטה, נוחה ומהירה ויוצרים תנאים נוחים הן לבעל העסק והן ללקוחות שלו. חברת I PAY מציעה מגוון סוגים של מכשירי סליקה, אשר פועלים באמצעות חשמל, באמצעות הערכת מקוונת וכדומה. חברת I PAY מציעה אפשרות של רכישה של מכשירי סליקה או השכרה שלהם, בהתאם לצרכים של העסק ולסוג העבודה שלו. חברת I PAY מציעה גם מכשירי סליקה ניידים, אשר מתאימים מאד לעסקים נודדים או למכירות חד פעמיות. כאשר אתם רוכשים מכשירי סליקה בחברת I PAY, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו לא רק את המכשירים המתקדמים והאיכותיים ביותר, אלא גם את השירות הטוב ביותר והמסור ביותר.

מחפשים מכשירי סליקה? פנו כבר עכשיו ל-I PAY ותיהנו משירות מקצועי, ממחירים משתלמים וכמובן ממכשירי סליקה מקצועיים ואיכותיים.

קרא עוד : מכשיר סליקה נייד
קרא עוד : מסוף אשראי נייד

לדף המוצר לחץ כאן