צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
שירותים

מכשיר סליקה נייד

מכשיר סליקה נייד

מכשיר סליקה נייד – רק ב-I PAY!

עסקים רבים אינם ממוקמים במקום אחד קבוע, אלא נודדים על פני מקומות שונים. עסקים אלו יכולים להיות מכירות שונות, אשר מציעות את מרכולתן במקום אחר בכל פעם, חנויות קבועות אשר מקיימות מכירות מיוחדות בערים אחרות, עסקים אשר עורכים אירועים מיוחדים וחד פעמיים וכן הלאה. עבור כל אלה מציעה חברת I PAY מכשיר סליקה נייד.

מהו מכשיר סליקה נייד?

מכשיר סליקה הוא המכשיר אשר מאפשר לבעל עסק או חנות לקבל מן הלקוחות שלו תשלומים בכרטיס אשראי. באמצעות מכשיר סליקה, מועבר סכום הכסף המתאים מכרטיס האשראי של הלקוח אל בית העסק. מכשיר סליקה נייד אינו זקוק לחיבור קבוע בבית העסק, אלא הוא פועל, ברוב המקרים, באמצעות רשת האינטרנט, כך שניתן להשתמש בו בכל מקום שבו העסק מתמקם. במרבית המקרים, מכשיר סליקה נייד הוא גם אלחוטי, כך שאין צורך למצוא דווקא מקום עם נקודת חשמל. חברת I PAY מציעה ללקוחותיה מכשיר סליקה נייד מקצועי ומתקדם של חברת קסיו, במבחר דגמים המתאימים לכל סוגי העסקים. בנוסף, הלקוחות של I PAY כבר יודעים כי אין תחליף לשירות המקצועי של החברה, למענה המהיר ולסיוע בכל בעיה, שאלה או בקשה.

מחפשים מכשיר סליקה נייד? פנו כבר עכשיו ל-I PAY ותיהנו ממבחר דגמים מקצועיים ואיכותיים של מכשירי סליקה, ממחירים נוחים ומשירות מקצועי ואדיב במיוחד.


לדף המוצר לחץ כאן