השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
מסוף אשראי נייד VEGA 5000S

מסוף אשראי נייד VEGA 5000S

מסופון נייד VEGA 5000 מהווה את אחד ממסופי הסליקה המתקדמים ביותר כיום, היות והוא מאפשר ביצוע סליקת כרטיסי אשראי גם מחוץ לבית העסק. חברת I-Pay, , מזמינה אתכם לערוך הכרות עם מכשיר קטן, קומפקטי ומתוחכם שתוכלו לשאת עמכם לכל זמן ולכל מקום.

VEGA 5000 מבית I-PAY - מסופון סליקת אשראי נייד חכם, קטן וזריז שהולך איתך לכל מקום

מסופון זה מהווה שילוב מנצח של יצרן מסופים מהמובילים בעולם וקישור לשירותי הסליקה של CREDIX ישראל, אשר יוצרים עבורך את הפתרון הטוב ביותר לבית העסק.מסוף חיוב אשראי זה נחשב למתקדם מסוגו בעולם ומותאם במיוחד לעבודה מחוץ לבית העסק, הודות לשילוב של טכנולוגיה מתקדמת, מבנה קומפקטי וקישוריות מודולרית, אשר יחדיו נותנים לך את היכולת לבצע עסקאות בכל תנאי. המסוף מצויד במגוון רב של פתרונות חומרה ותוכנה, שמאפשרים לך את היכולת לספק את כל צרכי בית העסק כגון:

  • חיוב כרטיסי אשראי.
  • בדיקת צ'קים והתחייבות לפירעון.
  • שעון נוכחות לעובדים.
  • כרטיסי מועדון ועוד.

המסופון הנייד VEGA 5000 מותאם לעבודה מהירה עם כל חברות האשראי וסולק את כל סוגי הכרטיסים באמצעות קורא כרטיסים מגנטי, קורא כרטיסים חכמים מובנה וכן באמצעות קורא כרטיסים ללא מגע RFD)). בנוסף, הוא מאופיין בקישוריות בלתי מוגבלת באמצעות תקשורת סלולארית, מודם חיוג, חיבור רשת קווי/אלחוטי.המסוף מותאם במיוחד לעסקים ניידים ובעלי מקצועות חופשיים שהניידות היא חלק בלתי נפרד מהפעילות היום יומית שלהם. כמו כן, הוא מותאם לעסקים נייחים שרוצים ליהנות מחופש תנועה בבית העסק, לטובת מכירה אינטימית מול הלקוח, זאת על ידי אפשרות הוספה של תחנת עגינה לטובת טעינה וקישוריות.

*המסוף מאושר על ידי חברות אשראי ושב"א ואף עומד בתקן pciped ו- emv 1&2

מסופון נייד – היתרונות

ישנם מספר יתרונות בולטים לשימוש במסופון הנייד. ראשית, מדובר במכשיר סליקת כרטיסי אשראי המאפשר לכם לבצע פעולות סליקה מכל מקום. שנית, המסופים הניידים המתקדמים מאפשרים סליקה של מגוון סוגי הכרטיסים הקיימים כיום ובתוך כך כרטיסים מגנטיים וכרטיסים חכמים. בנוסף, המסופון הנייד מצויד בפתרונות חומרה ותוכנה, המקלים במידה רבה על פעולות גביית תשלום בכרטיס אשראי מחוץ לבית העסק.

אודות I-Pay

חברתנו מספקת מגוון פתרונות מתקדמים לניהול תהליכים וכיבוד אמצעי תשלום, מבית Casio ו-Castles העולמיות. אנו מאמינים כי מוצרים מעין אלה חייבים בראש ובראשונה לספק פתרונות מקצועיים, מהירים ויעילים לבתי עסק ועל כן משווקים לקהל לקוחותינו מוצרים אמינים ואיכותיים, המהווים מענה מקיף ומותאם אישית לצרכיהם של מגוון בתי עסק שונים ובתוך כך: תעשיית המזון המהיר, מסעדות, בתי קפה, חנויות אופנה ועוד.נשמח לעמוד לשירותכם ולספק בעבורכם פתרונות מקצועיים ויעילים, תוך ביצוע התאמה אישית לצרכי בית העסק. לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה ניתן למלא את טופס יצירת הקשר המופיע באתר.

השארת פרטים / הצעת מחיר
מסוף אשראי נייד VEGA 5000S
מסוף אשראי נייד VEGA 5000S
מסוף אשראי נייד VEGA 5000Sמסוף אשראי נייד VEGA 5000S
השארת פרטים / הצעת מחיר