צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
שירותים

מערכת סליקה

מערכת סליקה

מערכת סליקה מתקדמת – רק ב-I PAY!

מערכת סליקה היא דבר חשוב ונחוץ כמעט בכל עסק, גדול, בינוני או קטן, נייח או נייד. מערכת סליקה מאפשרת לבעל העסק להעניק ללקוחותיו אפשרות לצורות תשלום שונות, מה שמקל על הלקוחות ולכן מגדיל את מספר הלקוחות ואת היקף העסקאות של בעל העסק. חברת I PAY מציעה מערכת סליקה מתקדמת ואיכותית לכל עסק וחנות.

מהי מערכת סליקה?

המשמעות המקורית של המושג סליקה היא העברה ומימוש של התשלום מן הלקוח אל הסוחר, כאשר התשלום מתבצע באופן שאינו כסף מזומן. בפועל, מדובר על כל אמצעי תשלום שאינו מזומן – סליקת צ'קים, סליקת הוראות קבע וכדומה. אולם אמצעי התשלום הנפוץ והנוח ביותר למרבית האנשים הוא כרטיס האשראי ולכן לעיתים קרובות נראה שהמושג "סליקה" נעשה מילה נרדפת ל"סליקת כרטיסי אשראי".מערכת סליקה מבית קסיו - עם I-PAY

ואכן, כאשר מדברים על מערכת סליקה לעסקים, מרבית האנשים מתייחסים לשירות מערכת סליקת אשראי. רוצים לפתח את העסק? את אופני התשלום האפשריים? ובכן, יש לכם צורך מובהק בהשגת מערכת סליקה לעסק. חברת I PAY משווקת לעסקים מכל הסוגים מערכת סליקה של חברת קסיו, במבחר דגמים אשר מותאמים אישית לכל עסק, כדי שכל בעל עסק או חנות יוכל לקבל את המוצר שיאפשר לו לקדם את העסק שלו בצורה הטובה ביותר. עם I PAY אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שקיבלתם את המוצר הטוב ביותר, עם השירות הטוב ביותר עבור העסק שלכם.

מחפשים מערכת סליקה איכותית? פנו כבר עכשיו ל-I PAY ותיהנו משירות מקצועי וממוצרים מתקדמים ואיכותיים שיתאימו בדיוק לעסק שלכם. בחרו מוצרי סליקת כרטיסי אשראי בקטלוג שלנו.

קראו עוד: מסופי אשראי
קראו עוד: נייר טרמי

לדף המוצר לחצו כאן