השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
מערכת credix

מערכת credix

קטגוריות


מערכת CRREDIX Payment Gateway  -  היא מערכת סליקה לתשלום בכרטיסי אשראי מבוססת פתרונות "ענן" אל מול חברת שב"א. הייחוד של הפתרון הנ"ל בשונה ממערכות דומות בשוק שנותנות פתרון בעיקר לעולם האינטרנטי, הינו שהוא מכוון לפתרונות סליקה של התקני קצה כגון מסופי אשראי, עמדות מכירה, קופות, עמדות מכירה עצמאיות, ועוד.
באמצעות השירותים של מערכת CREDIX משתמשי הקצה הן בצד הלקוח (ה-Merchants ) והן בצד הניהול והתפעול (המפיצים, לקוחות החברה כגון IPAY), נהנים מעולם רחב ונגיש של יכולות סליקה וורסטיליות וניהול מידע בזמן אמת מכל נקודות הקצה.

השירותים שאנו מציעים:
אנו מתמחים ומפתחים על גבי מסופים של חברת Castles   פתרונות לסליקת כרטיסי אשראי ויישומים מתקדמים נוספים בתחום הבנקאות, מועדוני לקוחות, ארנקים אלקטרוניים ועוד. תוכנת הסליקה במסופים עונה לדרישות ה – EMV ומחוברת ל- Payment Gateway שלנו.
Payment Gateway עבור סליקת אשראי פעיל שעומד בתקן PCI-DSS  (level 1) מאפשר לבית העסק לחבר את כל צרכי הסליקה להם הוא נדרש מקופה, מסוף, טלפון חכם, עמדת PC  ועד לחנות אינטרנטית. כל זאת תחת מסוף אחד מקשר וחשבון סליקה אחד. זהו שירות חדש שלא קיים בשוק כיום.

סליקה ONLINE מול מערכת אשראית מרוחקת של שב"א.
דף סליקה מאובטח IFREME  לטובת סליקה בחנויות אינטרנטיות.
* סליקת WEB דרך דפדפן, מטלפון חכם, עמדת PC וחיבור קורא מגנטי יעודי.
* סליקה ממגוון דגמי מסופים (נייחים, ניידים, סלולריים) של חברת Castles.
*מערכת WEB לניהול בזמן אמת על ידי כניסת לקוח מאובטחת  לכל פעילות המסופים והעסקאות של הלקוח (גיבוי עסקאות, דוחות פעילות בחתכים שונים, איתור ואחזור מידע ועוד).
*מערכת WEB להקמת לקוחות וניהול מסופים על ידי מפיצים – מיועד למפיצים עצמאיים.
*ממשק REST API  לטובת אינטגרציות עם מערכות חיצוניות והתקני קצה שונים.