צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
שירותים

סליקה

סליקה

סליקה של כל סוגי האשראי - רק עם המכשירים של I PAY!

חברת I PAY מסייעת לכם, בעלי העסקים, להתנהל בצורה טובה יותר, נכונה יותר ויעילה יותר, אשר מועילה גם לכם עצמכם וגם ללקוחות שלכם. חברת I PAY מציעה מכשור מתקדם המיועד לעסקים ולחנויות, כמו אפשרויות סליקה שונות ומגוונות, קופות רושמות, קופות ממוחשבות, נייר טרמי ומוצרים נלווים נוספים, אשר הופכים את הניהול ואת הרישום של הכנסות העסק לנוחות ופשוטות.

מהי סליקה?

סליקה מוגדרת כהעברה מעשית של סכומי כסף מן הלקוח אל הסוחר המספק לו מוצר או שירות, כאשר התשלום נעשה בעזרת אמצעי שאיננו כסף מזומן. היא קיימת באמצעי תשלום רבים - צ'קים, הוראות קבע, כרטיסי מתנה וכן הלאה. אולם מעל לכל אמצעי התשלום הללו וסליקתם, עומדים כרטיסי האשראי.

סליקה של אשראי

כרטיסי אשראי מהווים כיום את אמצעי התשלום הנוח, השימושי והנפוץ ביותר אצל מרבית הלקוחות, כמעט בכל סוג של רכישה. בין 70%-80% מן הרכישות כיום נעשות באמצעות כרטיסי אשראי. לכן, כל עסק רציני, אשר מעוניין לאפשר ללקוחותיו לשלם עבור המוצרים והשירותים שלו בצורה הנוחה להם, צריך להחזיק במכשירים אשר מאפשרים סליקה של כרטיסי אשראי. למעשה, השימוש בכרטיסי אשראי הוא כה גדול ונפוץ, עד כי המושג "סליקה" בעצמו, הפך להיות מעין מילה נרדפת, או קיצור של המושג המלא – סליקת כרטיסי אשראי.

מכשור של סליקה

כל בית העסק זקוק למסופי סליקה איכותיים, אשר מותאמים, מבחינת הפונקציות שהם מציעים, לצרכים של אותו שירות של בית העסק. חברת I PAY מציעה מגוון רחב של מכשירי סליקה מחברת קסיו, כולם איכותיים, מקצועיים ומאפשרים סליקה מהירה, יעילה ובטוחה, כך שכל אחד מן המכשירים מתאים לשימוש אצל בעלי עסקים אשר מעוניינים לאפשר שימוש בכרטיסי אשראי בעסק שלהם.

איך מתאימים מכשירי סליקה?

הסוגים השונים של מכשירי הסליקה מותאמים לעסקים מסוגים שונים. ישנם, למשל, מכשירים קבועים, גדולים, אשר מחוברים למערכת החשמל. אלו מתאימים לעסקים גדולים וקבועים, אשר זקוקים לעמדת אשראי מורחבת ונוחה במיוחד. לעומתם, ישנם מסופי אשראי ניידים, אלחוטיים, אשר פועלים באמצעות רשת האינטרנט ואינם זקוקים כלל לחיבור לחשמל. מסופי סליקה אלו מתאימים במיוחד לעסקים נודדים, או לעסקים אשר מקיימים מכירות חד פעמיות, שאינן נמצאות במקום קבוע שניתן להתקין בו מכשיר סליקה נייח קבוע. חברת I PAY מציעה את כל סוגי האפשרויות, בהתאמה אישית לצרכים המדויקים של כל עסק.

מעוניינים באמצעים מתקדמים לביצוע סליקה של כרטיסי אשראי? פנו עוד היום ל-I PAY ותיהנו משירות מקצועי ומליווי אישי, על מנת שתוכלו לבחור את אמצעי הסליקה המתאימים לכם. חברת I PAY תעניק לכם את המכשור המתקדם ביותר, במחירים המשתלמים ביותר.

קרא עוד : סליקה באינטרנט
קרא עוד : קופה רושמת להשכרה