צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
שירותים

סליקה מהנייד

סליקה מהנייד

כיצד מתבצעת סליקה מהנייד ואיך זה יכול להועיל לעסק שלכם?
בעולם המודרני, ייעול הוא שם המשחק. עסק שרוצה להצליח לא יכול להרשות לעצמו להישאר מאחור וגם לא לשקוד על שמריו, אלא הוא חייב כל הזמן למצוא דרכים להתקדם ולהתייעל. לשם כך עומדים לרשותו מגוון פתרונות טכנולוגיים, כאשר אחר מהם הוא סליקה מהנייד.

סליקה מהנייד היא למעשה שיטה ההופכת את המכשיר הסלולרי או את הטאבלט של העסק למסוף סליקה, דרכו תוכלו לחייב כרטיסי אשראי של לקוחות.  בשיטה זו, ניתן לבצע חיוב באמצעות אפליקציה המותקנת על המכשיר הסלולרי, כאשר את פרטי כרטיס האשראי מזינים ישירות למערכת או באמצעות קורא כרטיסים מיוחד שאפשר להצמיד למכשיר.

מהם היתרונות של סליקה מהנייד?

יותר ויותר אנשים עוברים לבצע את רכישותיהם באמצעות כרטיסי אשראי ולא על ידי צ'קים או כסף מזומן. כרטיסי אשראי הופכים את תהליך הקנייה לפשוט יותר עבור הצרכן, במיוחד במצבים בהם הם אינם רוצים להסתובב עם כמות גבוהה של מזומנים, והם גם מאפשרים להם לבצע מעקב אחר ההוצאות. מנגד, לא כל עסק ערוך לגבייה באמצעות כרטיסי אשראי. לעתים מדובר בעסקים קטנים או עצמאיים שאין להם קופה רושמת מתקדמת ולעתים הקופה הרושמת קיימת, אך מסיבות כאלו ואחרות היא אינה עובדת.

סליקה מהנייד מאפשרת דרך מתקדמת ובטוחה לחיוב כרטיסי אשראי של לקוחות, בצורה מהירה ונוחה, גם ללא קופות רושמות או ציוד אלקטרוני מורכב ויקר. כמו כן, הפרטים של העסקה נשמרים ותוכלו להעלות אותם במידה ואותו לקוח יחזור לבצע רכישות נוספות. פרטים אלו יסייעו גם לצורך ניהול מסודר של רישום המכירות וניהול מערכת חשבוניות, כפי שנדרש בכל עסק.

לאילו עסקים סליקה מהנייד יכול להועיל?

בכל עסק המפעיל סוכני מכירות, ניתן להיעזר בסליקה מהנייד. חיבור ישיר למערכת יאפשר לסוכנים לסגור עסקאות ולהגדיל את היקף המכירות בצורה קלה ומהירה, תוך גישה מלאה לנתונים מהמשרד הנדרשים לצורך ביצוע העסקה.

כמו כן, כאשר העסק מתכנן לקיים אירוע מכירות או אירוע שמטרתו קידום ושיווק מוצר מסוים, ניתן לערוך אותו כמעט בכל מקום ללא צורך בגרירת קופות רושמות או ציוד אלקטרוני מורכב. הדבר היחיד שיידרש לכם הוא מכשיר נייד בו מותקנת האפליקציה של שירותי הסליקה. אותו הדבר כאשר רוצים להעמיד דוכן עסקי ביריד מקצועי, במטרה למשוך לקוחות פוטנציאליים ולאפשר להם יכולת לקנות את מוצרי החברה באמצעות סליקה בנייד.
סליקה בנייד יכולה להיות גם הפתרון המושלם לעצמאיים, לעסקים קטנים ולמי שנותן שירות בבית הלקוח ולא במשרד או בקליניקה משלו.

סליקה מהנייד זה שירות מתקדם היכול להועיל רבות לעסק שלכם, אולם חשוב שתרכשו את השירות דרך חברה אמינה המציעה פתרונות סליקה מאובטחים בתקנים מחמירים. כך תוכלו להגן גם עליכם וגם על הלקוחות שלכם מפני העברת נתונים או גניבת מידע.