צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7989
חייגו 077-727-7989
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קופה רושמת
בלוג

שימור לקוחות כחלק מפיתוח העסק

שימור לקוחות כחלק מפיתוח העסק

כאשר עסק רוצה לשווק את עצמו, הוא יכול לבחור בעשרות דרכים לעשות זאת. פרסום רגיל הוא הדרך הבסיסית, באמצעות עיתונים, אינטרנט, טלוויזיה, רדיו ועוד. אך לעיתים קרובות העסק מעוניין לשווק ולקדם את עצמו גם בדרכים אחרות, על מנת להגיע לליבם של הצרכנים והלקוחות השונים, לפגוש אותם במקומות לא סטנדרטיים, ולהציג את עצמו על המפה כעסק איכותי ששווה להכיר מקרוב. מוצרי פרסום ומתנות הם אחת הדרכים הטובות ביותר לשווק עסק בצורה רעננה וחדשנית.

מוצרי פרסום ומתנות

לשיווק של עסק באמצעות מוצרי פרסום ומתנות ישנו שם מקצועי מוכר: קד"מ, או קידום מכירות. פעילות קד"מ היא פעילות שיווקית שאינה קונבנציונאלית, ואשר משתמשת בעיקר ביצירתיות כמוטיב שיווקי. פעילויות קד"מ יכולות להיות, למשל, אירועי השקה מיוחדים, פרסום במקומות לא סטנדרטיים (בציור על גבי הכביש, למשל), או שיווק באמצעות מוצרי פרסום ומתנות.

עסקים רבים בוחרים להזמין מוצרים מסוגים שונים ומתחומים שונים, עם הדפסה של הלוגו העסקי ופרטי התקשרות. עטים הם מוצרי הפרסום הנפוצים ביותר, וכמעט לכל עסק ישנם עטים ממותגים, אשר משמשים במשרדי העסק וגם מחולקים ללקוחות, או בפעילויות עסקיות שונות. באמצעות מוצרי פרסום ומתנות ניתן להגיע לאנשים במקומות שונים ובהזדמנויות לא שגרתיות, ולגרום להם להתעניין בעסק מנקודת מבט חדשה ומעניינת.

בחירת מוצרי פרסום ומתנות

כאמור, כל מוצר יכול להוות מוצר שיווקי, כאשר הוא מעוצב עם סמל העסק, וכאשר הוא מוצב במקום המתאים. עטים וכרטיסי ביקור הם מוצרים סטנדרטיים, אשר מתאימים לכל הזדמנות, אך עם מעט יצירתיות, ניתן למצוא מגוון מוצרים שמתאימים לשמש כמוצר שיווקי עבור העסק הספציפי. מוצרי פרסום ומתנות יכולים להתאים לתחום שבו עוסק העסק.

לדוגמא: משרד להנהלת חשבונות יכול להפיץ מחשבונים קטנים עם הלוגו העסקי שלו; מעצבי בגדים יכולים להפיץ חולצות קטנות לבובות, ממותגות בשם העסקי, כמובן; אדריכלים יכולים לחלק מוצרי עיצוב לבית, כמו תמונות, מדפי נוי וכדומה, עם מיתוג מתאים, וכן הלאה. בנוסף, ניתן לבחור מוצרי פרסום ומתנות בהתאם לאירוע בו הם מחולקים.